Nekega dne je na naša vrata nekdo potrkal. Vstopila je Muca Copatarica. Ker ji je bilo v naši igralnici všeč, se je odločila da nekaj časa ostane pri nas in opazuje, če otroci pospravljajo copate.

Izdelali smo ji dom. V domu Muce Copatarice smo obnavljali zgodbo ob ilustracijah, prepevali, skrbeli, da so copati vedno pospravljeni, šivali, likali, obešal perilo, …

Otroke je zanimalo, kaj so občutili otroci, ko so se bosi odpravili skozi gozd k Muci Copatarici. Zato smo pripravili “gozdno pot”, sezuli copate in nogavice ter se opravili po “gozdni poti”.

Veliko se gibamo na svežem zraku.

Ko nam vreme ne dopušča, pa se razgibamo v vrtcu.

Zelo radi ustvarjamo, še posebej s tempera barvami.

Ogledali smo si dve predstavi.

Otroci iz skupine Zvezdice so nam odigrali Razbito bučo. Vstopnino smo plačali z enim kostanjem.

Vzgojiteljici iz skupine Račke, sta nam odigrali Hruško debeluško.

Obiskali smo Center Dina.

Vzgojiteljica Helena nas je prijetno presenetila, ko je v igralnico prinesla malega ježka.

Praznovali smo rojstni dan.

Lep pozdrav.