Skoči na glavno vsebino

Sodelovanje s starši

Zelo pomembni so vsakodnevni stiki in izmenjava informacij med starši in strokovnimi delavci. Na prvem roditeljskem sestanku se boste z vzgojiteljico v oddelku dogovorili o terminu govorilnih ur, običajno se izvajajo enkrat mesečno. Roditeljski sestanki so organizirani ob začetku in zaključku šolskega leta z namenom, da vas seznananimo z organizacijo in potekom življenja v vrtcu. Med letom pripravimo tudi skupna srečanja ob raznih prireditvah, praznovanjih, tudi v obliki ustvarjalnih delavnic, da se pobliže spoznamo in obogatimo vaš in naš vsakdan.

V vsaki skupini imate starši svojega predstavnika, ki vas zastopa v svetu staršev, katerega naloga je spremljati vzgojno delo in dajati pobude in mnenja o programih v vrtcu.

(Skupno 292 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost