V spomladanskem vpisnem roku smo prejeli 64 vlog, dve vlogi sta prispeli po roku.

Člani komisije za sprejem otrok v vrtec so na svoji seji dne, 6. 4. 2022 ter 13. 4. 2022, pregledali vse vloge. V skladu s Pravilnikom o kriterijih in načinu sprejema predšolskih otrok v vrtec v Občini Pivka so vloge, prejete v roku, točkovali ter jih razvrstili na prednostni seznam.

Na podlagi zapisnika komisije in razpoložljivih prostih mest za novo šolsko leto smo sprejeli 38 otrok, 26 otrok je uvrščeni na seznam čakajočih otrok.

Iz čakalnega seznama bodo otroci sprejeti le, če bo nastalo prosto mesto, zaradi izpisali katerega od novo sprejetih oz. vključenih otrok.

Spodaj so objavljeni seznami, ki so nastali na podlagi zapisnika komisije za sprejem otrok v vrtec:

• PREDNOSTNI SEZNAM ZA SPREJEM OTROK V ŠOL. L. 2022/2023
  • SEZNAM SPREJETIH OTROK V ŠOLSKEM LETU 2022/2023
  • SEZNAM ČAKAJOČIH OTROK GLEDE NA LETNIK ROJSTVA ZA ŠOL. L. 2022/2023

• PREGLED PROSTIH MEST PO ODDELKIH IN STRUKTURA VPISANIH OTROK

4. 2022 smo na pošto odpremili obvestila o sprejemu otrok.

Skupni seznam otrok za sprejem v vrtec v šolskem letu 2022/23 glede na letnik rojstva (PRAVOČASNO+NEPRAVOČASNO ODDANE VLOGE)

Starši nesprejetih otroki, se lahko odločijo, da vpisni list posredujemo vrtcu pri Osnovni šoli Košana. V tem primeru Občina Pivka povrne potne stroške na podlagi oddane vloge. Vloga za povrnitev potnih stroškov se nahaja na tej povezavi.