Mesec september je v vrtcu obdobje uvajanja otrok. V tem času se otroci ob pomoči in podpori odraslih privadijo na spremembe, ki so nastale z novim šolskim letom.

Otrokom v vrtcu pomagamo, da se postopno prilagodijo na spremembo.

Cilj je, da se otroci počutijo varno in sprejeto.

Med nami je čaroben jesenski čas, ki nas obdari s paleto čudovitih barv. Ta čas nas narava kar sama vabi k raziskovanju in preživljanju časa na prostem.

Otroci iz skupine Gumbki so majhni in veliki, radovedni, veseli, nagajivi, prijazni in zaupljivi.

Vzgojiteljice se trudimo, da jim ponudimo okolje, v katerem so enake možnosti za vključevanje v dejavnosti in vsakdanje življenje ne glede na spol, telesno in duševno konstitucijo, kulturno poreklo itn.

(Kurikulum za vrtce, 1999).

“Gumbki” tako uspešno napredujejo in se vsakodnevno podajajo novim dogodivščinam naproti.

Pozdravčki iz skupine Gumbki z Lariso, Erno, Klavdijo in Barbaro 🙂