V sredo, 8. 5. 2024, so otroci iz skupine Gumbki, kljub slabši vremenski napovedi, obiskali Kekčevo deželo.

Dogodivščina se je takoj začela z “bedančevim” avtobusom. Med potjo smo si zatisnili oči, da lokacija dežele ostane skrita.

Tam nas je sprejela prijazna vodnica in nas popeljala v čudovito deželo pravljičnih likov, kjer smo rešili Mojco pred hudobnim Bedancem.

Ob bežanju pred Bedancem nas je ta prestregel, mi pa smo ga z oponašanjem sove spodili stran.

Kmalu za tem smo prispeli do prijetne in zabavne Brincljeve hiše. Brincelj nas je z veseljem sprejel in napotil na njegov tobogan. O, kako smo uživali 🙂

Ta slika ima prazen atribut alt; ime datoteke je 441988723_638905775107339_6083879724574192069_n-768x1024.jpg

Čez nekaj časa smo srečali navihanega Kekca.

Kekec nam je pokazal svoj skrivni rov, ki vodi v njegovo prijetno kočo s pogledom na gore.

Za konec pa nas je v svoj dom sprejela še teta Pehta, ki nam je ponudila prigrizek in pijačo.

Kekčeva dežela je bila pravo doživetje. Otroci so zelo uživali in se prepustili voditi glavnim junakom po planini.

Pozdravčki iz skupine Gumbki z Barbaro in Lariso 🙂