Decembrsko načrtovanje in uresničevanje dejavnosti, je bilo predvsem skupno, pri tem zelo prijetno in praznično.

Že konec meseca novembra smo povabili na obisk mamo Martino Lenarčič, ki nam je s pomočjo šivalnega stroja sešila »torbico presenečenja« za decembrske ideje. Vanjo smo dali za vsak dan eno idejo za dejavnost. Vsak dan je en otrok izžrebal po eno idejo in tisti dan smo jo izvedli. Vsi otroci so podali ideje, vzgojiteljici sva jih pri tem spodbujali in ideje zapisali.

Uresničili smo 15 idej in se pri tem zabavali, družili, rajali in veliko objemali.

Dobro počutje in pozitivna čustva nudijo varno spodbudno učno okolje.

SREČA JE, ČE SE DELO DOBRO OPRAVI IN ČE IMAŠ NEKOGA RAD.

(T. Pavček)

SREČNO 2024