Narava se počasi preoblači v barve jeseni, listi odpadajo z dreves… Topli dnevi pa so idealni za naš tretji obisk gozda z Lianino mamico. Tokrat nismo odšli sami, temveč smo s seboj povabili tudi otroke in vzgojiteljici iz skupine Želvice.

Najprej smo se skupaj malce poigrali na gozdni poti. Uživali smo v igri s kamenčki, mivko, zemljo, travo…

Potem pa smo se na travniku pridružili Lianini mamici in skupaj zaplesali z jesenskimi listki.

Ples smo zaključili z gibanjem ob pihanju milinih mehurčkov. Bilo je prijetno in zabavno druženje, ki ga bomo zagotovo še ponovili. Naravno okolje pa je še dodatno pripomoglo k dobremu počutju, sproščenosti in otroški razigranosti.

Hvala Lianini mamici, da si je vzela čas in nas povabila na jesenski ples v gozdu.

Kamenčki in Želvice z vzgojiteljicami