Skoči na glavno vsebino

V našem uvajalnem obdobju, se je že zgodilo nekaj zanimivih  dogodkov.

Čakali smo na Botro jesen, vendar se v letošnjem šolskem letu ni želela pokazati, je pa prinesla krompir, ki nam ga je skuhala kuharica Zdravka . Pred vrtcem smo ga lupili, jedli in še malo začinili s soljo. Ob glasbi smo se razgibali, doživetja ni manjkalo, družili smo se z otroki celega vrtca.

Sodelovali smo na množičnem teku na stadionu, v tednu mobilnosti smo se lahko igrali z obroči na cesti, risali s kredami, skakali z nižjega zidka in pločnika,  ter obirali grm šipka, ki je visel neposredno na cesto. Skratka, bilo je otrokom zanimivo in v pogovoru o mobilnosti so se nekaj naučili. Odpravili smo se na igrišče vrtca Vetrnica, si sposodili  poganjalce in mala kolesca, ter se preizkusili v varni vožnji naši starosti primerno.

Nismo pozabili tudi na Evropski dan jezikov. V naši skupini smo se najprej malo pogovorili, nato smo se igrali igrico: Jeziček črviček. Postalo je zelo zabavno. Spoznali smo, kaj vse zmore jeziček in kako pomemben je v življenju.

Lepe jesenske pozdrave,

Ema in Ana.

(Skupno 155 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost