Avgustovski dnevi se počasi prelivajo v september. Male nadebudneže vabimo, da se vrnejo k svojim ljubljenim vzgojiteljicam in sovrstnikom. Kmalu bodo vrtčev prag prestopili tudi malčki, ki se letos prvič vključujejo v vrtec. Ker je med poletjem prišlo do sprememb razporedov otrok v oddelke, zaradi izpisov in vpisov otrok, smo starešm poslali dopis z imeni strokovnih delavk, ki bodo sepembra sprejele vašega otroka. O spremembah, ki so se zgodile po tem, pa sem prosila sodelavke, da vas o tem obvestijo preko telefona.

S tem tednom so se otroci razporedili po enotah tako, kot bodo razporejeni v novem šolskem letu,

V Mavrici se nahajajo: Mehurčki, Sovice, Žogice, Pikapolonice in Gumbki.

V Vetrnici se nahajajo: Barvice, Sončki, Želvice, Račke in Kamenčki.

Če imate še kako vprašanje nas lahko pokličete na telefosnko številko 05 721 24 90 ali pišete na e-naslov: vrtec-pivka@os-pivka.si. V primeru, da se vam ne oglasimo na zgoraj zapisano telefosnko številko sporočamo, da vas pokličemo nazaj.

Otrokom, ki bodo v petek prvič sedli v šolske klopi želimo, da bi jih vse dni spremljala radovednost in vedoželjnost.

Veselimo se snidenja z vami vsemi, prepričani smo, da se boste radi vračali v našo družbo in se pri nas čutili varne in sprejete.

Tu smo zaradi vas in vas vabimo, da stopite na vlak prijateljstva …Dobrodošli! 🙂