Pomlad, je bila letos pri Žogicah glasbeno obarvana. Otroci so plesali in risali ob klasični instrumentalni glasbi ter izvajali različne vaje za slušno zaznavanje.

Vzgojiteljica Ksenija jim je prestavila različne načine glasbenega ustvarjanja.

Obiskala nas je tudi mama Špela, ki je otrokom predstavila harmoniko. Bilo je res čudovito dopoldne!

Otroci so izdelovali tudi veliko izdelkov, s katerimi so obdarili svoje najbližje.

V mesecu marcu, so otroci obiskali bibliobus. Knjižničarka jim je prebrala pravljico, otroci pa so si lahko tudi ogledali avtobus in knjige, ki jih na njem nudijo v izposojo.

Vzgojiteljice se trudimo da otroke spodbujamo k ločevanju odpadkov, skrbi za naravo itd. zato smo v okviru projekta “Jaz tebi danes, ti meni jutri” izvedli čistilne akcije v okolici vrtca.

Obiskala nas je tudi tetka Pomlad, ki je otroke povabila k raziskovanju travnika in travniških rastlin ter živali.

Vzgojiteljici Katarina in Katja sta otrokom pripravili čisto pravi GOZDNI POLIGON, na katerem so otroci na različne načine premagovali naravne ovire: vlekli so veje, hodili so srebotu, se kotalili, ciljali tarče itd. Bilo je res zabavno dopoldne!

Otroci so si ogledali tudi dve predstavi: Mišek Bami in Miška išče srečo, skupina Gumbki pa nam je pripravila prav posebno druženje.

Otroci z Ano, Kristino in Polono