POLEPŠAJMO DAN S PESMICO

Ko se je marec že poslavljal, smo imeli dobro misel, da z otroki skupine Zvezdice nekomu s pesmico polepšamo dan. S super – že spomladansko – energijo, smo se odpravili proti železniški postaji pod Kerin, kjer živi gospa Vera, ki je hkrati tudi pranona naše varovanke. Želeli smo jo lepo presenetiti. Našega obiska se je zelo razveselila, zapeli smo ji nekaj otroških pesmic. Ko se nam je pridružila še nona Milena, so se čustva poglobila. Tudi solzice sreče so se zalesketale v očeh. Stric Lojze nam je pokazal koze in kozličke, hranili smo kokoške in si ogledali prav vse kmetijske stroje na kmetiji. Medgeneracijsko srečanje nam bo ostalo v čudovitem spominu.

Hvala noni Mileni za okusno pogostitev in pranoni Veri za sladko presenečenje. Prav tako se zahvaljujemo za prisrčen sprejem na ekološki kmetiji Česnik.

Zapisali: vzgojiteljici Ema in Ana