Po dveh letih, ko nam je naše vsakoletno plesno-glasbeno druženje Mišmaš prekinila epidemija COVID-19, je Vrtec Pivka z veseljem v četrtek, 2. 3. 2023,  znova priredil 3. MIŠMAŠ.

Na naše povabilo so se odzvali štirje vrtci in sicer Vrtec pri OŠ Košana, Vrtec pri OŠ Toneta Tomšiča Knežak in dva vrtca iz Ilirske Bistrice: Vrtec Jožefe Maslo, ter Vrtec Antonina.

Otroci so občinstvu ponosno pokazali, kaj vse znajo, ter nam s pesmijo in plesi pričarali nasmehe na obraz. Obiskovalci so bili nad nastopi otrok zelo navdušeni in jih nagradili z bučnim aplavzom.

Ponovno se je potrdilo, da taka prireditev spodbuja povezovanje in sodelovanje med okoliškimi vrtci, pa tudi strokovnimi delavkami samimi.

Za pomoč pri organizaciji se zahvaljujemo Občini Pivka, JSKD območni izpostavi Postojna, Pivki Perutninarstvo in Nektar Natura.

Veselimo se ponovnega snidenja na 4. MIŠMAŠ-u! 😁