V prazničnem decembru se je v naši skupini kar veliko dogajalo. Dobili smo kar nekaj obiskov, si ogledali razne nastope in predstave in se prepustili prazničnemu vzdušju.

Obiskala nas je naša bivša vzgojiteljica Slavica, prinesla nam je plastelin, pomagala pa nam je tudi pri ustvarjanju novoletnih voščilnic.

Zapadel je prvi sneg, ki smo ga izkoristili za kepanje in izdelovanje snežakov.

Pekli smo piškote z mamo Ano.

Okrasili smo si smrečico sredi igralnice, izdelali zimsko dekoracijo in napisali pismo DEDKU MRAZU.

Obiskal nas je Palček Pismonoša, ki je naše pismo odnesel Dedku Mrazu.

Posejali smo božično žito, ki smo ga odnesli domov.

Dan so nam popestrile članice večgeneracijskega centra skupina “Kvačkane nitke”.

Deževne dopoldneve smo si krajšali z ogledi raznih predstav. Obiskali so nas dijaki Srednje šole Veno Pilon Ajdovščina s predstavo Mojca Pokrajculja. Pikice pa so nas povabile na svoj plesni nastop.

Zadnje decembrske dni smo zajtrk pojedli ob svečkah in si pričarali posebno vzdušje.

Seveda nas je obiskal tudi težko pričakovani DEDEK MRAZ, ki nam je prinesel nekaj daril, mi smo mu pa v zahvalo zapeli pesem Siva kučma.

Naj bo leto 2023 polno otroških nasmehov, zdravja in dobre volje!

Otroci z vzgojiteljicami