Spoštovani starši!

Še čisto malo in vaši otroci bodo z otroško radovednostjo vstopili v vrtec.

Uvodni roditeljski sestanek bo v ponedeljek, 20. 6. 2022,  v biološki učilnici (le-ta se nahaja v prvem nadstropju) na Osnovni šoli Pivka ob 16:15.

1. Udeleži se ga lahko samo en zdrav starš oz. skrbnik otroka.
  2. Vstop v šolo je skozi njen glavni vhod.
  3. Ob vstopu si je potrebno razkužiti roke.
  4. Zadrževanje in gibanje po šoli je omejeno, dovoljeno le za čas izvedbe sestanka.

Vabilu prilagamo dva obrazca. Prosimo, da ju izpolnite in ju prinesite s seboj na roditeljski sestanek:

• soglasje – vrtci
  • podatki o otroku – posebnosti

Do petka, 24.6.2022, je potrebno v vrtec dostaviti zdravniško potrdilo izbranega pediatra, da je otrok cepljen. V primeru, da obstajajo zdravstveni razlogi za opustitev cepljenja, naj bo to na potrdilu izrecno navedeno. V skladu z 51. a členom Zakona o nalezljivih boleznih, se vključitev necepljenega otroka  v javni vrtec zavrne, razen v primeru, ko gre za prej navedeno izjemo.

V publikaciji vrtca (nahaja se na spletni strani vrtca)  najdete osnovne informacije in potrebne napotke za uspešno vključitev otroka v vrtec. Natisnjen izvod prejmete na sestanku.

Lepo vabljeni!