Spoštovani starši!

V sredo, 9. 3. 2022, bo vrtec pri OŠ Pivka ZAPRT, zaradi napovedane splošne stavke v vzgoji in izobraževanju.

Poskrbeli bomo za nujno varstvo za vse tiste otroke, katerih starši so zaposleni v kritični infrastrukturi in varstva ne morejo zagotoviti na drug način in za otroke, ki bi se sicer znašli v tveganih razmerah z vidika njihove varnosti.

Dežurstvo se bo izvajalo v enoti Vetrnica, Prečna ulica 5, 6257 Pivka in sicer od 5:45 do 16.15 ure, enota Mavrica bo zaprta.

• v igralnici Kamenčki bo varstvo za otroke drugega starostnega obdobja
  • v igralnici Mehurčki pa za otroke prvega starostnega obdobja.

Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši. Zanje se vam v naprej iskreno opravičujemo, a vas obenem prosimo za razumevanje in podporo.

O vzrokih za sodelovanje v SPLOŠNI STAVKI v vzgoji in izobraževanju si lahko več preberete v priponki tega sporočila.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in podporo.

Stavkovni odbor SVIZ-a OŠ Pivka