Torek, 15. februar. Zunaj dežuje in napoved ne obeta izboljšanja. A to nam ne pokvari veselega razpoloženja. Pri Kamenčkih je vse v napetem pričakovanju. Punce se vrtijo v oblekcah, nekateri fantje poskakujejo v kavbojkah in srajčkah, vsi z novimi fizurami, diši po parfumu… Nekaj je v zraku!

Obeta se nagrada za napolnjen kozarec zlatih kamenčkov! Hura! Tu je obljubljena zabava!

Po zajtrku smo ne najprej lotili priprave pice…

Potem pa je sledila nora zabava z “glasbo za odrasle”, disko lučkami, baloni, trakovi, pijačo, kokicami…

Otroci so ves dopoldan neizmerno uživali! Pica velikanka je bila tako ogromna, da smo jo z veseljem delili še z drugimi. Na koncu smo s prenosnim zvočnikom in glasbo obiskali vse skupine, četudi z varne razdalje na hodniku. Bili so nas zelo veseli, saj smo jim prinesli nasmeh na obraze, dobro voljo, veselo razpoloženje in pozitivno energijo, ki jo je bilo čutiti po vsej enoti Vetrnica. To smo v teh Corona časih vsi že zelo pogrešali.

Bilo je nepozabno!

Otroci iz skupine Kamenčki s Katarino in Katjo

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost