Spoštovani!

Uredniški odbor publikacije Neenakosti v zdravju je pripravil koledar za leto 2022,  v katerem boste našli vse za zdravje in kakovost življenja pomembne mednarodne tematske dneve. Tematski dnevi, tedni in meseci spodbujajo k razmisleku, kaj lahko vsak sam in kaj vsi skupaj storimo za svoje zdravje in kakovostno življenje, za zdravje svojih bližnjih in tudi vse širše skupnosti. 

Koledar ni natisnjen, ampak je vsem dostopen v elektronski obliki. Verjamemo, da je koledar zanimiv, prilagodljiv in spodbuden ter da si ga boste natisnili in ga obesili na steno v svojem domu, na delovnem mestu, lahko pa tudi v  javnem okolju. Dopis z več informacijami o koledarju in predlog, kako ga natisniti in obesiti, se nahajajo na ozančenih povezavah.

Želimo vam vse dobro v letu, ki prihaja,

Uredniški odbor publikacije Neenakosti v zdravju

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost