Skoči na glavno vsebino

V tem šolskem letu smo z otroki iz skupine Želvice vključeni v projekt SKUM (Razvijanje sporazumevalnih zmožnosti s kulturno-umetnostno vzgojo. Namen projekta je razvoj in udejanjanje inovativnih učnih okolij in prožnih oblik učenja za dvig splošnih kompetenc.). V okviru projekta smo sodelovali z ga. Katjo Povše (performerka, animatorka lutk in igralka). Preko štirih obiskov nas je popeljala v čudoviti svet umetnosti ter otroke začarala s svojo energijo (Tako pri pripovedovanju različnih zgodb, deklamaciji pesmic ter animiranju lutk). Otroci so se tako lahko vživeli v različne pravljice, pesmice, izdelali so lutke (naprstne in senčne) ter jih nato tudi animirali. Veseli smo (otroci in obe strokovni delavki), da smo bogati za čudovito izkušnjo tar da nam je Katja s svojo prisotnostjo in pozitivno energijo polepšala teh nekaj dni, ki smo jih preživeli skupaj.

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost