Skoči na glavno vsebino

V času epidemije smo se otroci iz skupine Gosenice družili preko aplikacije Zoom. Jana in Eva sta nam pripravili dve druženji. Pri prvem druženju smo si pomahali in si izmenjali nekaj besed s prijatelji. Jana in Eva sta nas prosili, da narišemo risbico, kaj najbolj pogrešamo v času, ko je vrtec zaprt.

   

Pri drugem srečanju pa sta Eva in Jana prebrali pravljico Prav poseben dan. Pravljica je govorila o pomladi in o ježku, ki je odšel nabirat zvončnice. Po prebrani pravljici smo se o njej pogovorili in na koncu imeli še skupinsko ustvarjanje- risanje risb. Risali smo po navodilu Eve in nastale so res lepe risbice.

 

 

Na koncu druženja smo si pomahali in upamo, da se kmalu vsi vrnemo v naš vrtec in v igralnico, da se bomo lahko spet  vsi skupaj igrali in zabavali.

Lep pozdrav!

Eva in Jana

(Skupno 284 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost