Skoči na glavno vsebino

Pričetek čarobnih praznikov smo otrokom vrtca Pivka pričarale strokovne delavke z igrico “Vesel božič, Mandi”. V igrici so otroci na preprost in zabaven način spoznali, da je v življenju potrebno deliti in si pomagati. Otroci so predstavo spremljali z zanimanjem, na koncu so nekateri tudi zaplesali z živalmi.

Ob koncu predstave smo se vsi skupaj pogostili s keksi, katere so otroci spekli s pomočjo babic. Obenem so lahko starši z otroki na bazarju izdelkov izbirali med prazničnimi okraski, keksi, vazicami, svečniki…, katere so ustvarjali otroci pod mentorstvom vzgojiteljic. Prijetno druženje je potekalo ob sproščenem klepetu zaposlenih, staršev in otrok.

Vsem otrokom, staršem in svojcem želimo čarobne praznike.

Naj se čarobnost pričara s skromnostjo in ljubeznijo.

Le tako bodo prazniki postali – čarobni.

Hvala vsem. Za vse.

strokovne delavke vrtca Pivka

 

(Skupno 581 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost