Spoštovani starši,

želimo si, da bi skupaj z vami prehodili del poti v odraščanje in zorenje vaših otok. Verjamemo, da lahko s sodelovanjem, spoštovanjem in zaupanjem ustvarimo pogoje za njihov uspešen razvoj.

V vrtcu bomo poskrbeli za varno in dobro počutje, ker oboje skupaj predstavlja osnovni pogoj za življenje in delo v vrtcu. Otrokom bomo omogočili, da si na primeren način pridobijo izkušnje o sebi in svetu, ki nas obkroža, spodbujali bomo raziskovalnega duha ter razvijali sposobnosti za sodelovanje in dogovarjanje.

Naša vizija se glasi:

Nasmeh in veselje so vrata skozi katera vstopamo. S prijaznimi besedami in dejanji skrbimo za varno, aktivno, ustvarjalno in sproščeno okolje vrtca.

IZLET V ARBORETUM

Nepozabno, igrivo, sproščujoče, aktivno, zabavno, poučno,... Vse to in še več smo skupaj z otroki doživeli, ko smo, v četrtek, 10.6.2021 "odpotovali" na zaključni izlet v Arboretum. Skupaj z otroki smo res uživali 🙂

(Skupno 31.105 obiskov, današnjih obiskov 52)