Skoči na glavno vsebino

Četrtkovo dopoldne nam je polepšal ata Ote Vite- Luka.

Do snidenja je prišlo čisto po naključju. Nekega dne nam je Ota Vita pokazala, kako lepo poslikavo ji je “ustvaril” tata. Ko so jo otroci videli, so želeli tudi sami imeti umetnino. Beseda je dala besedo in kmalu je Luka prišel v našo skupino. Najprej je skiciral nekaj motivov, za katere se je skupno dogovoril z otroki. In tako so pod njegovimi rokami nastajale lego kocke, medvedki, mavrica, rože, ribice…

Otroci so končno pričakali trenutek, ko je tatko pričel z risanjem željenih motivov na drobne ročice. Čisto so mu zaupali; ob koncu pa bili zadovoljni in ponosni na trenutno olepšavo na svoji roki.

Atu se zahvaljujemo za prijetno in sproščeno dopoldne.

“Medvedki” z Natašo in Ksenijo

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost