Skoči na glavno vsebino

PRAVLJIČNO DOPOLDNE

V Tednu otroka, ki je potekal od 3. do 9. oktobra 2022, pod sloganom »SKUPAJ SE IMAMO DOBRO«, smo s strokovnimi delavkami vrtca poskrbele, da bo otrokom lepo in se bomo imeli skupaj zares dobro.

Medse smo povabili prababico našega Lana, tudi nekdanjo učiteljico go. Marto Nardin. Gospa Marta je napisala pesmico Medvedek, ki jo je izdala v obliki ilustrirane knjižice. Na obisku pri nas nam je knjižico prebrala in poleg te tudi nekaj njenih drugih pesmi za otroke. Z otroki smo ji skupaj zapeli, bilo je zelo prijetno druženje.

Ob koncu je vsak od otrok prejel Martino ilustrirano pesmico Medvedek. Ob tej priložnosti se gospe Marti, Lanovi mami in noni iskreno zahvaljujem za prijetno druženje. Hkrati pa tudi občini Pivka, ki je darovala sredstva za knjižico in je poskrbela, da so vsi otroci drugega starostnega obdobja (3-6 letniki) knjižico prejeli in jo bodo lahko skupaj s starši prebirali tudi doma.

Napisala: Ema Žitko, vzgojiteljica

Oktober, 2022

(Skupno 146 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost