Skoči na glavno vsebino

Med 10.-12. majem smo v skupini Želvici izvedli tečaj rolanja. Rolanje sodi med naloge Malega sončka (Gibalni program, katerega namen je obogatiti program, gibanja v vrtcu s sodobnimi gibalnimi vsebinami. Namenjen je otrokom starim med 2.-6. letom starosti.). Tako so se otroci preko igre naučili: pravilnega vstajanja in padanja ter zaustavljanja. Skozi različne elementarne igre so se otroci seznanili tudi z vožnjo med stožci (sprememba smeri), prenosom teže na eno nogo, z limonicami, urili pa so tudi svoje ravnotežje in koordinacijo. Prav vsi otroci so se naučili osnov rolanja. Tečaj rolanja smo zaključili z nasmejanimi obrazi ter veliko novega znanja. 🙂

Tudi v prihodnje spodbujajte svoje otroke, da so čimbolj aktivni.

Tanja in Tina

(Skupno 124 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost