Veseli december je bil pri Gumbkih zelo igriv. Kaj vse smo počeli? Tako hitro je minilo!

  • Zapadel je prvi sneg. Izkoristili smo ga za igre na snegu.
  • Pričakali prihod treh dobrih mož: sv. Miklavž je poskrbel za sladkanje s suhim sadjem. Pisali smo pismo dedku Mrazu. Po pismo je prišel sam palček Pismonoša. Dedek Mraz nas je tako kmalu zatem obiskal in obdaril z igračami za celo skupino. Obdarili smo se tudi med seboj z “Božičkovo tombolo”.
  • Načrtovali smo peko piškotov. Sestavine za piškote smo naročili v kuhinji. Skupaj smo si umili roke, oblekli predpasnike, kuharske kape. Na voljo smo imeli veliko različnih modelčkov. Tako so nastali: zvončki, smrekice, snežaki, zvezdice … S pomočjo kuharice Zdravke, smo spekli okusne piškotke. Piškote, ki so ostali smo zavili v papirnate vrečke in jih odnesli domov.
  • Plesali, peli, se veselili, likovno ustvarjali, obiskali telovadnico, bili na sprehodih, se igrali na igralih, urili hitre prstke pri sestavljanju sestavljank, med vrstniško sodelovali pri igri s konstruktorji, bili ustvarjalni pri risanju risbic in še in še bi lahko naštevali …

December je mesec igrivih nasmehov. Spomni nas na dobre medsebojne odnose in prijetne dni s sovrstniki v varnem okolju.

Pozdravljamo vas otroci iz skupine Gumbki z Barbaro in Lariso 🙂

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost