PRVIČ V VRTCU

KO JE JAKOB PRVIČ V VRTEC ODKORAKAL,

JE NJEGOV MEDVEDEK SAM DOMA POČAKAL.

V VRTCU JE ŽIVALIC VEČ KAKOR V GOZDIČKU!

JAKOB SE NAJRAJE GUGA NA KONJIČKU.

(Revije Zmajček / Besedilo: Zvezdana Majhen)

V skupino Mehurčki je septembra vstopilo 13 otrok (7 deklic in 6 dečkov).

Kljub temu, da so jutranji prihodi v igralnico še nekoliko negotovi, lahko rečemo, da so se otroci privadili na vzgojiteljice, svoje vrstnike in novo okolje, Mislimo, da se otroci v vrtcu počutijo sproščeno in varno.

 V mesecu septembru in oktobru smo se veliko časa pestovali, prepevali pesmice, spoznavali drug drugega, raziskovali igralnico in teraso vrtca. Otrokom so najbolj zanimiva vozila in senzorične žoge. Zelo radi listajo knjige in otroške revije.

USTVARJANJE

IGRA Z NARAVNIMI MATERIALI

SPOZNAVANJE TERASE IN OKOLICE VRTCA

IGRA V TUNELU

LISTANJE KNJIG IN SADNA MALICA

PRAZNOVANJE ROJSTNEGA DNE

MEHURČKOV POZDRAV

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost