Mesec in pol odkar smo zopet vsi v vrtcu je zelo hitro minil. V tem času smo bili z otroki zelo aktivni na vseh področjih Kurikuluma. Otroci so dokazali, da so še vedno zelo vzdržljivi, saj smo v tem času izpeljali kar 4 daljše pohode (Gradec, 2xPetelinje ter Habjanov hrib). Različne sociane igre so otrokom pomagale, da so se še bolje spoznali in povezali, urili neverbalno komunikacijo ter izboljšali svojo koncentracijo (Potovanje v dežele, Poiščite tiste katerim pripadate, Princeske in stražarji, Stol na moji desni je prazen). Z igrami sodelovanja (v paru, v manjši skupini) so otroci spoznali, kako zelo pomembno je, da si pomagajo in sodelujejo. Masaže ter različne sprostitvene dejavnosti so otrokom pomagale, da so se lažje umirili. Tudi na umetnost nismo pozabili ter se v tem času naučili 2 novi pesmi (Dežek, Pajek) ter likovno ustvarjali s tempera barvami (po opazovanju). Vsakodnevno pa sva strokovni delvki poskrbeli, da so se otroci naužili svežega zraka.

Tudi v prihodnje bova poskrbeli, da se bodo otroci v vtcu počutili sproščeno, zaželjeno ter da se bomo še naprej imeli lepo. 🙂

Tanja in Tina

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost