S septembrom se je tudi skupina Kamenčki malce spremenila. V skupini Zvezdice in Medvedki smo oddali nekaj mlajših otrok in sprejeli 4 dečke z odlogom šolanja in 5 otrok novincev (3 deklice in 2 dečka). Tudi letos naša skupina šteje 21 otrok, od tega je 14 dečkov in 7 deklic.

Tudi letos se bova trudili, da bova dobri “vrtnarki”, saj so otroci kot rože. Nekatere je treba veliko zalivati, druge redko. Nekatere imajo rade veliko sončnih dni, druge pa cvetijo v senci. Ene se odprejo prej, druge kasneje, ampak vsaka je posebna, edinstvena. Poskušali jih bova spoznati in razumeti ter ustvariti takšno okolje, da se bodo kar najbolje počutile na najinem vrtu.

Še vedno zelo radi raziskujemo gozd…

… se igramo s kamenčki na makadam poti…

… se zabavamo na igralih.

Veliko časa namenimo tudi prosti igri, ki je otrokova naravna potreba in pripomore k celostnemu razvoju otroka.

Otroci iz skupine Kamenčki s Katarino in Katjo

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost