V mesecu septembru smo se spet zbrali v vrtcu. Z nasmehi na obrazih smo pozdravili vzgojiteljice in vstopili v že znano igralnico. Letos sta se nam pridružila tudi dva nova otroka, katera smo zelo lepo sprejeli. Le poglejte kako uživamo v skupni igri!

Ker se bliža jesen, smo pričeli z izdelovanjem jesenske dekoracije. Pridno smo prijeli flomastre v roke in pričeli z barvanjem. Še malo vode in naši ptički so narejeni.

Lepe dneve smo izkoristili za igro na soncu.

Zelo nas zanima tudi lepljenje stvari, še posebej če nam vzgojiteljice ponudijo nalepke iz revije Cicido.

Razgibali smo se s telovadnimi obroči. V letošnjem letu smo postali še posebej spretni.

Učili smo se prepoznavanja svojih in drugih znakov. Bravo, kako pridno smo poslušali vzgojiteljico!

Mesec smo zaključili s tednom mobilnosti. Tako smo cel dopoldne uživali v vožnji s poganjalci.

Pošiljamo vam lepe sončne pozdrave! 🙂

Otroci s Slavico, Kristino in Polono