Takole so na začetku izgledali naši vitezi. Ker nismo imeli še oblačil zanje, so za ščit uporabili knjigo in za meč plastično orodje ali korenček.

Kasneje so sami izrazili željo, da bi si izdelali opremo za viteza. Ideje so črpali iz knjig. Podlaga za oklepe in ščite je bila iz kartona, ki so jo otroci po svojih zamislih pobarvali. Meči pa so bili leseni. Bili so zelo ustvarjalni.

Vitezi so se z svojo viteško opremo še bolj vživeli v igro vlog. Na gradu so potekali turnirji v mečevanju, stražili so grad, grajsko ječo, se pogumno spopadli z zmajem, reševali princese ipd.

Tudi pustni torek je minil v mečevanju in viteških turnirjih, pa čeprav je bila viteška oprema v rokah Spidermena, dobrih vil, Batmana, metuljčic, Maše … Bistveno je bilo, da so pustne šeme premagale viteza Katjo.

Se nadaljuje …

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost