Tematika gradov se je praktično dva meseca odražala v vseh okoljih. Tudi, ko smo odšli v naravo oz. na naš vsakodnevni obisk gozda. Otroci so našli ledene sveče pod mostom in jih spremenili v meče. Na travnikih so se bojevali z zmajem, v krtinah iskali skriti zaklad, jedli trobentice kot nekoč …

… naredili so si moderen katapult iz plastične lopatke in lesa.

… v gozdu so si poskusili tudi pripraviti ogenj, kot so to počeli nekoč …

… našli so zmajevo glavo. Šlo je za najdbo okostja neke živali. Deček, ki ga je našel je takoj dejal, da je to zmajeva glava. Pokazal jo je vsem otrokom. Na glavi so našli jamici od oči, grlo iz katerega je zmaj bruhal ogenj, sledove rogov, našli prostor, kjer ga je vitez zabodel. Skratka njihova domišljija je kar »bruhala« iz njih. Vsi so bili zelo navdušeni in so želeli najti še kakšne kosti, ki bi pripadale temu zmaju.

Se nadaljuje …

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost