Spoštovani starši,

na podlagi navodil resornega ministrstva vas obveščamo, da bo v času od 1. 4.  do vključno 11. 4. 2021 v vrtcu organizirano nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni v sektorjih kritične infrastrukture, določene v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Ur. l. RS, št. 75/17) –  v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v slovenski vojski, policiji in v poklicnih gasilskih enotah.

Odlok določa, da se zaposlitev staršev ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca (drugi odstavek 2. člena), kar pomeni, da morajo starši (oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec) vrtcu predložiti izpolnjeno potrdilo najkasneje do četrtek, 1. 4. 2021, strokovni delavki, ki bo otroka sprejela.

Potrjen obrazec lahko pošljete že prej preko e-pošte na e-naslov: vrtec-pivka@os-pivka.si

Prosimo vas, da nam najkasneje do torka, 30. 3. 2021, do 10:00 ure na e-naslov vrtca sporočite, ali za svojega otroka potrebujete nujno varstvo.

V prijavo je potrebno navesti čas prihoda in odhoda otroka v/iz vrtca.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljam, Klara.

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost