Spoštovani,

Inštitut za raziskave in razvoj »Utrip« se je partnersko povezal z Uradom OZN za droge in kriminal (UNODC) in skupaj z njimi izvajajo slovensko različico kampanje “Znanost o skrbi” (“The Science of Care”) (https://www.unodc.org/unodc/sl/listen-first/Slovenian/videos.html in www.preventivna-platforma.si), ki je del širše kampanje “Najprej poslušaj” (“Listen First”).

Kampanja nagovarja počutje, duševno in tudi fizično zdravja otrok, mladih in njihovih družin. Sporočila so osnovna, enostavna, morda pozabljena a zelo aktualna tako v času hitrega potrošništva kot v času epidemije COVID-19 in novega koronavirusa. Upoštevanje priporočil bo pomagalo k boljšemu počutju, razvoju, povezanosti in razumevanju. Za otroke in odrasle.

Vsebuje video vsebine na temo naklonjenosti, družinskih aktivnostih, aktivnem poslušanju, igri, potrpežljivosti, pohvalah, fizični aktivnosti, informacijah na spletu, rutinah ter ohranjanju aktivnosti.

Preventivna platforma I Za kakovost v preventivi (preventivna-platforma.si)

Izkoristite lepe sončne dni.

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost