Spoštovani starši,

v spomladanskem vpisnem roku smo prejeli 63 vlog.

Člani komisije za sprjejem otrok v vrtec so na svoji seji dne, 14. 4. 2021, pregledali vse vloge, ki so prispele v roku ter jih točkovali v skladu s kriteriji določenimi v pravilniku o sprejemu otrok v vrtec. Otroke je razvrstila na listo za prednostni sprejem, o čemer nas je obvestila z zapisnikom.

Na podlagi zapisnika komisije smo 48 otrok razvrstili v novo oblikovane oddelke za šol. leto 2021/2022.

Za petnajst otrok je zmanjkalo mest v oddelkih, zato so bili uvrščeni na seznam za naknadi sprejem med letom. Iz čakalnega seznama bodo otroci sprejelti le, če se bodo sporostila mesta v oddelkih, zaradi izpisov otrok.

SEZNAMI ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022:

Seznam otrok za sprejm otrok v šolskem letu 2020/2021 glede na letnik rojstva otroka.