Spoštovani starši!

Vabimo vas, da se udeležite predavanj s področja vzgoje v okviru šole za starše, ki jih organizira »Maraton pozitivne psihologije« in potekajo prek njihovega Youtube kanala.

Na predavanja se je potrebno predhodno prijaviti na:
maratonpozitivnepsihologije.si/sola-za-starse/ (ime in priimek ter e-poštni naslov), nakar pošljejo povezavo do dogodka.

Glede na svoje zanimanje, lahko izberete predavanje oz. več predavanj. Priznani strokovnjaki z različnih področij vzgoje in izobraževanja predavajo o aktualnih vsebinah ter na koncu ponudijo možnost, da tudi sami postavite vprašanje, v kolikor bo ostalo še kaj nepojasnjenega…

Razpored predavanj za starše:
6. 1. 2021, Dr. Aleksander Zadel: Najboljša verzija sebe pri starševstvu (prestavljeno na 6. 2 . 2021 ob 20-uri)
9. 1. 2021, Dr. Anica Mikuš Kos: Pomoč otrokom s čustvenimi in vedenjskimi težavami
13. 1. 2021, Staš Žnidar: Najstniki v letu 2021
16. 1. 2021, Ksenja Kos: Nazaj na konja: kako ravnati, ko otrok doživi negativno izkušnjo
20. 1. 2021, Katarina Kesič Dimic: Kdo lahko spleza na drevo? Otroci s posebnimi potrebami
23. 1. 2021, dr. Milan Hosta: Oče v 21. stoletju
27. 1. 2021, Petra Založnik: Moč pripovedovanja zgodb
30. 1. 2021, Dr. Tjaša M. Kos: Notranja moč za pomoč pri medvrstniškem nasilju
3. 2. 2021, dr. Benjamin Lesjak: Vzgoja za varno preživljanje časa pred zaslonom v predšolskem obdobju
6. 2. 2021, dr. Albert Mrgole in Leonida Mrgole: Trenutki, ki štejejo v vzgoji