Pozdravljeni!

Na 17. mednarodnem festivalu animiranega filma Animateka vsako leto poskrbijo za najmlajše gledalce. Tudi letos so pripravili pester izbor šestih likovno in vsebinsko raznolikih kratkih animiranih filmov Slonov tekmovalni program I, ki je na voljo za ogled preko spletne platforme. 

Povabili so nas, da njihovo ponudbo delimo s starši naših otrok.

Vsebine ponujene v programu so kvalitetne in premišljeno izbrane za najmlajše otroke.

Program dopolnjuje posneti uvod, v katerem Martina Peštaj (urednica Otroškega in mladinskega programa na Televiziji Slovenija ) in Andreja Goetz (Društvo Slon) najmlajše gledalce pripravita na ogled kratkih filmov, vse filme pa s kratkimi izjavami pospremijo tudi avtorji filmov. Za lažje izvajanje filmske vzgoje na daljavo so pripravili pedagoško gradivo za vzgojitelje in starše in dodatna gradiva za otrokeOcenjevalnik IUstvarjalnik I.

Filmi, ki vsebujejo dialog in izjave avtorjev, so pospremljeni s pripovedovanjem v slovenščini.

Ogled je možen samo v času festivala med 30.11. in 9.12.

Vablejni k ogledu.

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost