Spoštovani starši,

resorno ministrstvo nas je pozvalo, da pripravimo zahtevek za obračun oskrbnin otrokom, ki jim je bila odrejena karantena, bodisi zaradi potrjene okužbe s COVID-19, bodisi zaradi visoko rizičnega stika z okuženo  osebo.

Upoštevamo lahko vse odločbe o karanteni, ki so bile izdane od 1. oktobra dalje.

V kolikor je bila vašemu otroku odrejena karantena v tem času, vas prosim, da nam pošljete fotografijo/skenirano ODLOČBO O ODREJENI KARANTENI ZA VAŠEGA OTROKA, KI VAM GA JE IZDALO MINISTRSTVO ZA ZDRAVJE na e-naslov vrtca (do petka, 6.11.2020) ali fotokopijo originala po pošti na spodnji naslov (prosim, da pošiljko oddate še danes, da bo juti prispela na naš naslov).

Za vse primere odsotnosti otroka, zaradi odrejene karantene, ki se izkazuje z odločbo Ministrstva za zdravje, ste starši oproščeni plačila vrtca.

V pričakovanju vašega odgovora, vas lepo pozdravljamo.

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost