Spoštovani,

kot ste verjetno bili obveščeni iz medijev javnega obveščanja, se bodo s ponedeljkom, 26. 10. 2020, zaprli vsi vrtci.

V skladu s sklepom župana, ki določa izjeme od odloka o zaprtju vrtcev, vas obveščamo, da bomo organizirali nujno varstvo za vse otroke, katerih starši boste v prihodnjem tednu morali na delalo.

Potrebo po varstvu lahko še danes sporočite na e-naslov vrtca: vrtec-pivka@os-pivka.si Ob prejemu obvestila (prijave), vas bomo kontaktirali. Če ne prejmete odgovora, vas prosimo, da kontaktirate gospo ravnatlejico, Alenko Tomšič, na tel. št. 041 342 911.

Vrtec bodo lahko obiskovali le zdravi otroci. Ob prihodu otrok v vrtec boste morali strokovni delavki izročiti podpisano Covid izjavo, ki se nahaja na tej povezavi.

Obvestilo o razporedu otroka v oddelek boste prejeli na vaš e-naslov.

Ostanimo zdravi.