Spoštovani starši, glede na to, da se nam bižajo poletni meseci, navodila za delovanje vrtcev v prihajajočem obdobju (od 1. 6. dalje) pa še čakamo, smo se skupaj z Občino Pivka odločili, da vas obvestimo o možnostih začasnega izpisa otroka iz vrtca.

Starši lahko otroka med koledarskim letom izpišete iz vrtca za določen čas, in sicer med 1. junijem in 31. avgustom.

Najkrajše obdobje izpisa je en mesec, najdaljše pa dva.

Starše, ki bi želeli otroka začasno izpisati že s 1. 6. 2020 prosim, da nam čim prej oddate izpolnjeno izpisnico kar na e-poštni naslov: vrtec-pivka@os-pivka.si Obrazec se nahaja tukaj (pdf, Word).

Sicer je potrebno začasni izpis najaviti – oddati izpolnjen obrazec najmanj  15 dni pred izpisom, najkasneje pa do 10. junija, vzgojiteljici oz. na upravi vrtca.

Znižanje cene v primeru začasnega izpisa veljajo tudi za drugega otroka, vendar se rezervacija obračuna samo od deleža, ki ga plačajo starši. V času, ko je otrok začasno izpisan iz vrtca, plačajo starši rezervacijo v višini 50 % prispevka iz plačilnega razreda, ki jim je bil določen z odločbo o določitvi plačila za program vrtca.

(Skupno 219 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost