Muzej je morda zaprt, vendar obstaja veliko načinov, kako se še vedno lahko zabavate, igrate in ustvarjate, kjer koli že ste! Odpirajo vam virtualna vrata otroških vodnikov, muzejskih delavnic in video posnetkov.
Pedagoški oddelek si močno prizadeva, da bi šole in družine lahko izkoristile priložnosti za učenje, ki jih ponujamo – ne glede na to, ali je to na našem spletnem mestu, v družabnih medijih, ali neposredno na vašem elektronskem naslovu.Po vaši pisni prijavi na naš elektronski naslov info@notranjski-muzej.si lahko raziskujete fenomen krasa preko našega Otroškega vodnika, ki ga prejmete na vaš naslov.Na spletni in facebook strani bodo delili ideje za dejavnosti.
Prijavite se na spletnem mestu Notranjskega muzeja Postojna, da boste redno prejemali novice in dodatne vsebine.

Veselijo se, da vas bodo kmalu pozdravili v sprejemnici našega muzeja!

 

(Skupno 12 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost