Skoči na glavno vsebino

Spoštovani,

počitnice se počasi iztekajo in vsi že odštevamo dneve do začeka novega šolskega leta, ko bomo postopoma vrnili življenje nazaj v začrtane smernice. Verjetno ste opazili, da smo v poletnih mesecih pričeli s prenovo igrišča. Široko stopnišče, katerega je že načel zob časa, smo v poletnih mesecih zamnjeali s klančino, ki bo omogočala lažji dostop da vrtca, tako gibalno oviranim osebam, kot mamicam z otroškimi vozički,… Vhod na vrt smo preselili v skrajni del parkirišča ob ekološkem otoku. S to spremembo smo dobili veliko več igralne površine, kar je omogočilo namestitev novih igral, ki bodo otrokom nudila drugačne gibalne spodbude. Predvidevamo, da bodo dela zaključena nekje do sredine septembra, zato Vas prosimo, da do takrat uporabljate gospodarski vhod za dostop do vrtca.

Želimo vam uspešen začetek delovnega tedna in prijeten vstop v novo šolsko leto.

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost