Spoštovani starši,

obveščamo vas da bo od 1. 4. do 9. 4. 2021 vrtec obratoval le na lokaciji enote Vetrnica za starše otrok, ki nujno potrebujejo varstvo.

Organizirali smo 4 skupine, glede na število prijav. Starši otrok, ki bodo v tem obdobju obiskovali vrtec, so bili individualno obveščeni o razporedu.

V kolikor bi nujno potrebovali varstvo vas prosimo, da pošljete prijavo na e-naslov vrtca: vrtec-pivka@os-pivka.si

Zapišite ime in priimek otroka, datum ter uro prihoda in odhoda otroka v/iz vrtca.

O razporedu vas bomo obvestili preko e-pošte.

Na telefonsko število v pisarni ne bom dosegljiva, ker bom od jutri dalje delala od doma.

Pri vstopanju v prostore vrtca je potrebno upoštevati:

• da v vrtec lahko vstopajo le zdrave osebe, brez znakov okužbe (izcedek iz nosu, povišana telesna temperatura, driska,…)
  • da v prostore vrtca vstopate posamično – en starš skupaj z otrokom (Če opazite, da je nekdo že v garderobi, počakajte na varni razdalji ter vstopite/pristopite, ko se prostor izprazni.)
  • obvezno je razkuževanje rok in nošenje zaščitna maska,

Maska je pravilno nameščena le, ko tesno prekriva nos in usta.

O morebitnih spremembah boste obveščeni.

Obveščamo vas, da sta oddelka Pikapolonice in Cofki do vključno 8. 4. 2021 v karanteni.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in skrbnost v odnosu do otrok, sodelavcev in drugih staršev.

Želim vam, da ostanete zdravi, Klara.