Spoštovani starši!

V igralnic GOSENICE imamo potrjeno okužbo s Covid-19.

V skladu s priporočili dežurnega epidemiologa smo otroke in zaposlene tega oddelka dali v karanteno od 10. 2. 2021 do 19. 2. 2021.

V tem času je potrebno opazovati zdravstveno stanje otroka in upoštevati vsa priporočila zapisana v obvestilu NIJZ-ja.

Ob pojavu znakov bolezni se posvetujete z izbranim pediatrom.

V primeru, da potrdijo okužbo z novim virusom pri vas ali vašemu družinskemu članu, vas prosimo, da o tem nemudoma obvestite ravnateljico, go. Alenko Tomšič, na telefon: 041 342 911 ali v pisarno vrtca 05 721 24 90.

Zaradi ustreznega obračuna oskrbnine, je potrebno na e-naslov vrtca posaliti potrdilo o karanteni. Na podlagi potrdila se pri oskrbnini odštejejo dnevi otrokove odsotnosti, zaradi karantene.

Če otrok zboli se odsvetuje, da zanj skrbijo stari starši.

V skladu z navodili NIJZ-ja, smo obvestili vse osebe, ki so bile v kontaktu z osebo, pozitivno na covid testu.

Ostanete zdravi.