Po poletnih počitnicah so otroci komaj čakali na igro s sovrstniki. Velik del dopoldanskega druženja preživimo na prostem. Otroci se sprostijo v »Gumbkovem gozdičku«, kjer krepimo gozdno pedagogiko.

Evropski teden mobilnosti (16.9. – 22.9.2020) in celoletni projekt: Trajnostna mobilnost: Gremo peš, smo spodbujali s sprehodom v okolico vrtca in z hitro, “mokro” hojo na stadionu. Šli smo na 1. jesenski pohod na Habjanov hrib in med pohodom se pogovarjali o varnosti v prometu, upoštevanju prometnih znakov. Z nabiranjem jesenskih listkov in ustvarjanjem jesenskega drevesa v igralnici smo praznovali letni čas: jesen.

Izvedli smo tečaj rolanja (30.9. in 1.10.2020). Vsi otroci, ki so se udeležili tečaja so se naučili osnov rolanja (padanje in pobiranje, vožnja na rolerjih, …). Tisti, ki so osnove že poznali, pa so svoje znanje utrdili in ga nadgradili. Na koncu so vsi dobili zasluženo medaljo.

OJJOBIZLep POZDRAVČEK iz skupine Gumbki, z Barbaro in Amando.

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost