Spoštovani!

Vse, ki bi želeli s 1. 6.  2020 otroke ponovno vključiti v vrtec prosimo, da nas o tem obvesite (do petka, 29. 5. do 8:00 ure) z izpolnjenim obrazcem (Word) na e-naslov vrtca.

Starši otrok, ki bodo ostali v junuju doma, bodo opraščeni plačila vrtca.

O ostalih postopkih vas bomo podrobneje obvestili preko spletne strani.

Radi bi vas spomnili, da je začasni izpis otroka iz vrtca možen od 1. junija do 31. avgusta.

Najkrajše obdobje izpisa je en mesec, najdaljše pa dva. Glede na to, da boste junija oproščeni plačila, lahko na izpisnico zapišete, če se tako odločite, da bo otrok doma od 1. 6. do 31. 8.

Obrazec se nahaja tukaj (pdf, Word).

Znižanje cene v primeru začasnega izpisa veljajo tudi za drugega otroka, vendar se rezervacija obračuna samo od deleža, ki ga plačajo starši. V času, ko je otrok začasno izpisan, plačajo starši rezervacijo v višini 50 % prispevka iz plačilnega razreda, ki jim je bil določen z odločbo o določitvi plačila za program vrtca.

V kolikor bi v prihodnjem tednu potrebovali varstvo za svojega otroka ali ga želite začasno izpisati, nas o tem čim prej obvestite na e-naslov: vrtec-pivka@os-pivka.si.