Spoštovani!

Starši lahko otroka med koledarskim letom izpišete iz vrtca za določen čas, in sicer med 1. junijem in 31. avgustom.

Najkrajše obdobje izpisa je en mesec, najdaljše pa dva (kadarkoli znotraj omenjenega obdobja).

Starše, ki bi želeli otroka začasno izpisati že s 1. 6. prosim, da oddate izpolnjeno izpisnico kar do 20. maja na e-poštni naslov: vrtec-pivka@os-pivka.si ali strokovnim delavkam vrtca. Obrazec se nahaja tukaj (pdf, Word).

Sicer je potrebno začasni izpis najaviti – oddati izpolnjen obrazec najmanj  15 dni pred izpisom, najkasneje pa do 10. junija, vzgojiteljici oz. na upravi vrtca.

V času, ko je otrok začasno izpisan iz vrtca, plačajo starši rezervacijo v višini 50 % prispevka iz plačilnega razreda, ki jim je bil določen z odločbo o določitvi plačila za program vrtca.