Hladnejši zimski dnevi so kot nalašč za obisk mestne knjižnice. Tudi v skupini Kamenčki smo odšli pogledat, kje so knjige  doma. Prijazna knjižničarka nam je najprej predstavila knjižnico in oddelek za cicibane. Nas seznanila z bontonom v knjižnici in nam prebrala pravljico o deklici in njenih zimskih prijateljih. Z veseljem smo ji prisluhnili. Nato pa še sami pobrskali po knjižnih policah in si ogledali zanimive knjige o dinozavrih, princesah, avtomobilih …

Izposodili smo si tudi knjige, ki jih bomo prebirali v vrtcu pred spanjem in obljubili knjižničarki, da pridemo kmalu spet na obisk.

V januarju smo tudi praznovali in se poveselili z našim slavljencem, ki je upihnil tri svečke na torti.

VSE NAJBOLJŠE!

Otroci z Marijo, Katjo in Polono

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost