Veseli december je pri Želvicah minil v veselem vzdušju, polnem pričakovanj in čarobnih presenečenj. Naučili smo se nekaj novih pesmic, okrasili igralnico z našimi izdelki, izdelovali voščilnice ter postavili novoletno smrečico. Veliko smo peli in plesali ter imeli pravo novoletno zabavo (ples z lučkami). Dijaki srednje šole Vena Pilona Ajdovščina so za nas pripravili dramatizacijo z naslovom “Žabica kvakica”. Ogledali smo si nastop plesne skupine Pikice. Zadnji dan pred počitnicami pa smo imeli pravi kino, ogledali smo si risanko z naslovom: “Frančkov čarobni božič”. Da je bil december zares čaroben je poskrbel Dedek Mraz, ki nas je razveselil s polno vrečo daril.

Nekaj foto utrinkov:

 

 

Želiva vam lepe in mirne praznike.

 vzgojiteljici Katarina Vrzel in Ana Rebec

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost