V spomladanskem vpsinem roku, med 11. in 15. marce, so starši vpisali 53 otrok, dva otroka so starši vpisali naknadno. S soglasjem Občine Pivka smo oblikovali 10 oddelkov in tako omogočili sprejem vsem otrokom, ki bodo septembra dopolnili 11. mesecev ali več. V novem šolskem letu bo vrtčev prag prvič prestopilo 47 otrok. O sprejemu smo starše obvestili po pošti. Do 26.4.2019 pričakujemo, da nam vrnejo podpisane pogodbe ter s tem uradno potrdijo vključitev otroka v vrtec. Na sprejem v vrtec čaka še 5 otrok, ki bodo starost dopolnili v novembu oz. decembru. Mlajših otrok ne bomo mogle sprejeti le, če se bodo vsi starši odločili, da otroke s 1.9.2019 tudi dejansko vključijo v vrtec. To pomeni, da imamo trenutno v oddelkih prvega starostnega obdobja zapolnjena vsa mesta. Nekaj prostih mest je še v oddelkih drugega starostnega obdobja.

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost