Kolektiv vrtca Pivka, je v mesecu decembru obdaril otroke in njihove starše z igrico “Božične potičke za vse”. V zgodbi smo spoznali prebivalce vasice, kateri niso še nikoli praznovali praznikov brez potičk. Letos pa so vse čez noč izginile… Pekov sin Luka se je odpravil po sledeh in prišel do stare koče ob robu gozda, v kateri je prebival drvar Oto. Luka ugotovi, da je potičke ukradel in pojedel drvar. Le ta se je prebivalcem oddolžil tako, da so s skupnimi močmi spekli slastne potičke.

S pravljico smo obiskovalcem pričali praznično vzdušje, katero se iz dvorane Krpanovega doma preselilo v preddverje. Starši so imeli možnost obiska bazarja, kjer so jih pričakali izdelki otrok ter strokovnih delavk, obenem pa so se posladkali s piškoti, ki so jih otroci spekli skupaj s svojimi vzgojiteljicami. Za glasbeno spremljavo je poskrbela skupina Comodo, katerim se zahvaljujemo za njihov čas, dobro voljo in čudovite izvedbe prirejenih pesmi za našo igrico.

Najlepše darilo je biti skupaj.

Želimo Vam čimveč skupnih trenutkov!

 

kolektiv Vrtca Pivka

(Skupno 314 obiskov, današnjih obiskov 1)